Reklama lotnicza

Podniebne banery nad Bydgoszczą

Reklama w formie baneru lotniczego to bardzo spektakularna i za każdym razem głośno komentowana forma promocji. Sprawdza się doskonale przy kampaniach wyborczych, przy wydarzeniach sportowych oraz kulturalnych. Chcesz zrobić coś w najbardziej niepowtarzalny i oryginalny sposób. Wyróżnij się za sprawą reklamy lotniczej.

Jak działa reklama lotnicza?

Reklama lotnicza jest wydarzeniem samym w sobie, jak również uzupełnieniem tradycyjnego przekazu za pomocą przyczep reklamowych (rowerowych i samochodowych. Odgłos lecącego nisko i powoli samolotu przyciąga wzrok każdego, kto znajduje się na trasie przelotu. Forma, jaką jest reklama lotnicza wywołuje bardzo przyjazne reakcje odbiorców, dzięki czemu buduje niezwykle silne i pozytywne skojarzenia z reklamowaną marką.

Dlaczego warto skorzystać z reklamy lotniczej?

Każda kampania jest dla nas osobnym projektem z własnymi trasami, grupami docelowymi klientów i godzinami. Mogą Państwo sami zdecydować gdzie i kiedy mają się pojawić Państwa reklamy. Niskie przeloty statków powietrznych zawsze sprawiają, że ludzie instynktownie patrzą w górę, dodatkowo holowane banery przyciągają swoją uwagę. Reklama z lotu ptaka jest unikalnym i skutecznym sposobem marketingu, która przyciąga wzrok wszystkich będących poniżej. Dla maksymalnej widoczności, baner jest pilotowany przez najbardziej otwartą i swobodną przestrzeń. Dla większej czytelności, lecimy tak nisko, jak to możliwe. Reklama lotnicza robi wrażenie na odbiorcach, a wartość przekazu nie ma sobie równych. Reklama z lotu ptaka ma na celu w niepowtarzalny sposób przekazać informację.

Dlaczego warto wykorzystać reklamę lotniczą w Bydgoszczy?

Bydgoszcz to największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego. Stanowi duży ośrodek gospodarczy, kulturalny, akademicki, medyczny, wojskowy i sportowy. Bydgoszcz jest wielobranżowym ośrodkiem przemysłowym i usługowym, w którym obecnych jest wiele koncernów krajowych i zagranicznych. Nie wolno zapominać, że Bydgoszcz liczy 358 922 mieszkańców. To właśnie z tego powodu nasze działania reklamowe realizujemy właśnie w Bydgoszczy. To tutaj dla wielu firm zrealizowaliśmy w ostatnich latach wiele mobilnych kampanii i przejechaliśmy miliony kilometrów ciągnąć reklamy restauracji, hoteli, banków, salonów samochodowych, sklepów wielkopowierzchniowych oraz materiałów wyborczych wszelkich komitetów wyborczych. Bydgoszcz jest ósmym miastem pod względem liczby mieszkańców w kraju i największym w regionie ośrodkiem gospodarczym. Bydgoszcz wyróżnia się jako ośrodek wojskowy, medyczny, kulturalny oraz sportowy. To właśnie z tych powodów warto reklamować swoje produkty i usługi w Bydgoszczy. Jeżeli nadal szukasz partnera, który pomoże Tobie dotrzeć do bydgoszczan to doskonale trafłaś / trafłeś.

Śluby

Banery lotnicze są doskonałym sposobem aby uczcić Twój specjalny dzień. Zaskocz swoich gości w tym wyjątkowym dniu aby zapamiętali go na długo. Jeżeli jesteś gościem na weselu, taki baner jest również idealnym prezentem dla Młodej Pary.

Zaręczyny

Czy można w bardziej nietuzinkowy sposób oświadczyć się swojej drugiej wybranej połowie? Taki sposób oświadczyn pozostanie na długo w pamięci Twojej wybranki lub wybranka? Będziemy o czasie i w wyznaczonym miejscu aby Ci pomóc w tym ważnym wydarzeniu.

Reklama firmy

Wzmocnij swoją markę, wyróżnij się od konkurencji, podkreśl oryginalność firmy, zareklamuj nowy produkt. Z naszym banerem nikomu, kto znajdzie się na naszej trasie lotu nie umknie nazwa, logo bądź slogan Twojej firmy.

Inne specjalne wydarzenia

Urodziny, rocznice, imprezy masowe, festiwale, koncerty, wybory… chcesz aby ludzie się o tym dowiedzieli – pomożemy Ci dotrzeć do odbiorców w oryginalny sposób.

Niebo jest Twoje! Lot z banerem zapewnieni maksymalną ekspozycję i rozpoznawalność Twojego produktu wśród odbiorców na ziemi. Jeśli masz coś do powiedzenia i chcesz aby cały świat się o tym dowiedział… Skontaktuj się z nami, aby omówić swoje wymagania. Deklaruj swoją miłość, promuj wielkie otwarcie, sprzedaż produktu lub inną specjalną okazję w powietrzu.

Motolotnia będzie krążyć nad określoną lokalizacją i za pomocą chwytliwego tekstu przyciągnie uwagę tłumów w okolicy. Baner może składać się z maksymalnie 40 znaków w kolorze czerwonym lub rękawów na których można zaprojektować dowolną grafikę. Jest to atrakcyjna forma prezentacji logotypów, haseł reklamowych. Istnieje możliwość wykonania stałej gra{ki na dolnej powierzchni skrzydła motolotni, którego powierzchnia wynosi 15 metrów kwadratowych.

Obszar naszego działania to miasto Bydgoszcz i okolice

Sprawdź inne nasze usługi: