Przyczepy reklamowe

Samochodowe przyczepy reklamowe w Bydgoszczy

Reklama na przyczepach samochodowych to ponad 12 metrów kwadratowych mobilnej reklamy w najbardziej ruchliwych miejscach miasta. Wyobraź sobie, że Twoja reklama dociera do tysięcy ludzi w miejscach Bydgoszczy z najbardziej zagęszczonym ruchem i widzą ją tysiące potencjalnych klientów.

Zadzwoń i zamów reklamę

668 88 34 34

Jak działają przyczepy reklamowe?

Samochód z przyczepą reklamową porusza się po trasie omówionej wcześniej z klientem. Każdego dnia pokonuje od 15 do 25 kilometrów. Godziny w jakich eksponowana jest reklama każdorazowo są omawiane z zamawiającym, aby optymalnie wykorzystać zasięg
reklamy. Istnieje możliwość realizacji kampanii od 1 do 25 przyczep reklamowych.

Dlaczego warto skorzystać z reklamy mobilnej?

Każda kampania jest dla nas osobnym projektem z własnymi trasami, grupami docelowymi klientów i godzinami. Mogą Państwo sami zdecydować gdzie i kiedy mają się pojawić Państwa reklamy. Ilość przyczep reklamowych wykorzystywana przez nasz zespół pozwala
zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie przyczepy wyposażone są w nadajniki GPS, które dają możliwość pełnej kontroli nad przebiegiem kampanii.

Dlaczego warto wykorzystać przyczepy reklamowe w Bydgoszczy?

Bydgoszcz to największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego. Stanowi duży ośrodek gospodarczy, kulturalny, akademicki, medyczny, wojskowy i sportowy. Bydgoszcz jest wielobranżowym ośrodkiem przemysłowym i usługowym, w którym obecnych jest wiele koncernów krajowych i zagranicznych. Nie wolno zapominać, że Bydgoszcz liczy 358 922 mieszkańców. To właśnie z tego powodu nasze działania reklamowe realizujemy właśnie w Bydgoszczy. To tutaj dla wielu firm zrealizowaliśmy w ostatnich latach wiele mobilnych kampanii i przejechaliśmy miliony kilometrów ciągnąć reklamy restauracji, hoteli, banków, salonów samochodowych, sklepów wielkopowierzchniowych oraz materiałów wyborczych wszelkich komitetów wyborczych. Bydgoszcz jest ósmym miastem pod względem liczby mieszkańców w kraju i największym w regionie ośrodkiem gospodarczym. Bydgoszcz wyróżnia się jako ośrodek wojskowy, medyczny, kulturalny oraz sportowy. To właśnie z tych powodów warto reklamować swoje produkty i usługi w Bydgoszczy. Jeżeli nadal szukasz partnera, który pomoże Tobie dotrzeć do bydgoszczan to doskonale trafłaś / trafłeś.

Obszar naszego działania to miasto Bydgoszcz i okolice

Sprawdź inne nasze usługi: